instagram youtube 501 501 461

Apartamenty Darłówko

O inwestycji

Apartamenty Darłówko to koncepcja dwóch połączonych ze sobą budynków, z 95 apartamentami i 96 miejscami postojowymi pod i przed budynkami.

 

W inwestycji znajdą się również komórki lokatorskie, stojaki na rowery wraz ze stacją naprawy jednośladów.

Teren zewnętrzny osiedla został starannie zagospodarowany. Przewidziano na nim: miejsce do relaksu z zielonym patio, częściowo zadaszony basen dla mieszkańców, przestrzeń z placem zabaw dla najmłodszych oraz wiatę grillową.

Dbając o maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji, budynki zostaną wyposażone w pompy ciepła i instalację fotowoltaiczną.

Każdy apartament będzie również miał możliwości zamontowania, w ramach oddzielnego zlecenia, indywidualnie sterowanej klimatyzacji, dla poszczególnych pomieszczeń.

Dostępne powierzchnie 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych apartamentów, to 32 – 67 m², z możliwością zarówno ich dzielenia, jak i łączenia. Każdy zostanie wyposażony w pakiet SMART HOME, który będzie umożliwiał sterowanie najważniejszymi funkcjami lokalu przez aplikację telefoniczną. Za pomocą telefonu lub tabletu będzie można ustawić temperaturę dla każdego pomieszczenia, zapalić i zgasić w nim światło, czy włączyć lub wyłączyć zasilanie w gniazdach.

Na życzenie klienta, system można będzie rozbudowywać o dodatkowe funkcje, takie jak podgląd przez kamerę wifi, włączanie i wyłączanie centralnego zaworu wody, klimatyzacji, uruchamianie elektrycznych karniszy, skończywszy na budowaniu nastroju poprzez budowanie scen świetlnych.

Budynki charakteryzuje nowoczesny design, z nutą postmodernistycznej architektury, dużymi przeszkleniami w większości pomieszczeń oraz elewacją z elementów drewnianych, dodających naturalnego uroku i lekkości.

Ostatnia kondygnacja, obniżona od strony morza, będzie miała prywatne tarasy o powierzchni do 94 m², dostępne dla właścicieli sąsiadujących z nimi apartamentów.

 

Od frontu, lokale będą posiadały malowniczy widok na rozległe, zielone poldery, które ciągną się przez ponad kilometr, aż do samego Darłowa.

95
przepięknych apartamentów
600
metrów od morza
32-67 m²
dostępne metraże

APARTAMENTY

Relaksujący szum fal
i wiele więcej

Piękne widoki

Zastosowanie wielkowymiarowych przeszkleń oraz obszernych, kameralnych tarasów gwarantuje piękne widoki bez opuszczania apartamentu.

Basen zewnętrzny

Na wewnętrznym patio przewidziano zewnętrzny, podgrzewany basen z przesuwanym dachem.

Dopracowana architektura

Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych zapewnia doskonałą estetykę