instagram youtube 501 501 461

Apartamenty Darłówko

Wykończenie pod klucz

studio projektowe

Rednet Dom

REDNET Dom działa na polskim rynku od 15 lat. Od początku swojej działalności wykończyliśmy kilka tysięcy mieszkań i apartamentów zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów. Od 2 lat sporą część naszej działalności angażują kurorty górskie i nadmorskie. Do tej pory możemy pochwalić się wykończeniem blisko 200 apartamentów wakacyjnych m.in. w inwestycjach: Karpacz Residence i Triventi w Karpaczu, Holiday Mountain Residence i Apartamenty Źródlana w Świeradowie oraz Szklarska Perła w Szklarskiej Porębie, Kołobrzeg Resort w Kołobrzegu, Natural Hel na Helu, Sunset Resort w Grzybowie.

+48 506 046 000

bok@rednetdom.pl

PAKIETY

Pakiety wykończeniowe

Comfort

Zależy Ci na funkcjonalnych i trwałych rozwiązaniach w przystępnych cenach? PAKIET COMFORT polecamy klientom chcącym zaaranżować swoje mieszkanie na wynajem, jak również na własny użytek. Nasi architekci w przemyślany sposób pomogą zaplanować wnętrze, które wykończymy „pod klucz”.

od 1523,26 zł / mkw brutto

Silver

Chcesz wykończyć swoje mieszkanie dobrej jakości materiałami, w ramach rozsądnego budżetu i w krótkim terminie? PAKIET SILVER oferuje materiały wykończeniowe uznanych marek i potwierdzonej jakości, a nasze doświadczone zespoły projektowo-wykończeniowe oraz ich rzetelność są gwarancją udanej realizacji.

od 2035,76 zł / mkw brutto

Gold

Zawsze stawiasz na jakość? Chcesz mieć mieszkanie, które najlepiej pasuje do Ciebie i Twoich bliskich? PAKIET GOLD umożliwia klientom realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo, różnorodność oraz wysoka jakość materiałów czołowych producentów pozwolą stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza.

od 2548,27 zł / mkw brutto

Platinum

Dużo wymagasz od siebie i od innych? Wybierasz zawsze to co najlepsze i najbardziej pasuje do Ciebie? PLATINUM INDIVIDUAL jest usługą adresowaną do bardzo wymagających klientów, która wyceniana jest indywidualnie. Dostarczymy najwyższej jakości produkty i rozwiązania wykończeniowe od renomowanych producentów, dostępne nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

wycena indywidualna

studio projektowe

Współpraca

 • Materiały wykończeniowe najlepszych producentów gwarantujących wysoką jakość i terminowość dostaw.
 • Współpracę tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi ekipami spełniającymi standardy naszej firmy.
 • Nadzór techniczny nad prowadzonymi pracami, aż do momentu bezusterkowego oddania wykończonego mieszkania.
 • 24 miesięczną gwarancję na wykonaną przez nas usługę.
 • Oszczędność czasu dzięki możliwości wybrania materiałów wykończeniowych w jednym miejscu nie tracicie Państwo czasu na oglądnie katalogów, wyjazdy do sklepów budowlanych, czy wyszukiwanie w Internecie i czasopismach pomysłów na aranżację swojego mieszkania.

STUDIO PROJEKTOWE

Rednet Dom

 • jesteśmy od 15 lat na rynku
 • wykańczamy ponad 500 mieszkań rocznie
 • cieszymy się satysfakcją 99% klientów
 • współpracujemy z ponad 100 deweloperami w Polsce
 • projektujemy również hotele, kliniki i restauracje
 • nasz zespół to ponad 60 ludzi z pasją

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

+48 506 046 000
bok@rednetdom.pl